شرکت اینترنتی اداری نت

مجموعه بزرگ اداری نت پس از 3 دهه تجربه در عرصه تجهیزات اداری شامل اقسام صندلی اداری، مبلمان و میزهای اداری، سرانجام در سال 1395 شکل گرفت.

ثمره تلاش چندین ساله مجموعه اداری نت در صنعت تجهیزات اداری موجب جلب اعتماد فعالین این عرصه شد و هم ‌اکنون این مجموعه نمایندگی رسمی بسیاری از شرکت‌های معتبر و معروف کشور در زمینه تجهیزات و ملزومات اداری را دارا می‌باشد.

از جمله محصولات مجموعه بزرگ اداری نت می‌توان به اقسام صندلی اداری شامل صندلی‌های مدیریتی، کارمندی، کنفرانس، پزشکی و آزمایشگاهی، کودکان و همچنین مبلمان اداری، میز کارمندی، کتابخانه و پارتیشن اشاره کرد.

این مجموعه پس از چند دهه تجربه قبلی، اکنون دارای بیش از 1000 متر مربع فضای انباری و 400 متر مربع فضای نمایشگاهی است

خدمات منحصر بفرد اداری نت در تامین گسترده انواع ملزومات اداری باکیفیت شامل گارانتی معتبر برند های معروف کشور، ارایه محصولات به‌روز، تنوع محصولات مطابق با سلیقه‌های مختلف، سهولت در انتخاب و سفارش محصولات مورد نیاز مشتریان و ایجاد بستری امن برای خرید آسان تجهیزات اداری در فضای مجازی می‌باشد.

همه عوامل فوق درکنار حجم انبوه محصولات و فضای گسترده انبار و محوطه نمایشگاهی اداری نت، همگی نشان از اعتبار این مجموعه بزرگ است که با دارا بودن تمامی گزینه مناسب برای خرید تجهیزات اداری، انتخابی هوشمندانه جهت تهیه ملزومات اداری می‌باشد.

مجموعه اداری نت بر آن است که با تامین و توزیع مناسب ملزومات اداری شامل اقسام صندلی‌های اداری و میزهای اداری با کیفیت در سطح کشور، بستری مناسب برای رشد و بالندگی کارکنان بخش اداری این مرز و بوم  فراهم آورد.

بدین منظور تیم فنی مجموعه اداری نت با نهایت دقت بستری امن و به‌ روز در سیستم پرداخت خود ایجاد کرده است تا مشتریان عزیز با نهایت آرامش اقدام به خرید کنند.