ادارات استودیو ARCH.A

 

ادارات استودیو ARCH.A

برای طراحی دکوراسیون داخلی استودیو Arch.A، پیشگامان این کمپانی اولویت هایی متناسب با نیاز های خود را در نظر دارند.کارکنان این شرکت، بیشتر روز خود را در محل کار خود یا کافی شاپ سپری میکندد. بنابراین، وجود طراحی داخلی مناسبی برای ایجاد محیط کاری گرم و صمیمانه از نیازهای مهم آنهاست. چراکه محل کار آنها، خانه ی دومشان محسوب میشود!

 

 

این کمپانی، ساختماني را از مناطق مسكوني اجاره كرده است و با طراحی و دكور مناسب،آن را به محلي راحت و آرام مبدل کرده است.

 

 

 

‎ این احساس راحتی در همه ی بخش هاي این مكان ملموس است؛همچون حس راحتی حين گذر از راهرو های طويل و باریک وتماشاي سگی که با آرامش کنار راهرو آرميده است و نيز وجود فضای سبزی برای استراحت افرادیکه مدت طولانی مشغول کار بوده اند و می توانند در این فضا ميتوانند گياهان كوچك را آبياري كرده و فنجاني قهوه بنوشند

 

 

 

طراحی این محیط به گونه بوده است که بدون احساس محدودیت وتنگنا تمامی کارهای ضروری خود را انجام دهند.همینطور، در طراحی این محیط به وجود مکانهایی برای دورهم نشینی افراد توجه ویژه ای شده است. از جمله وجود میزهایی بزرگ و گوناگون که افراد در انتخاب میز مورد علاقه ی خود آزاد هستند.

 

 

هم چنین مبل های برای نشستن مهمانان، و گردهم آیی مدیران، چه بسا برای تصمیم گيري های بزرگ خود، که به خوبی و کارایی مناسب طراحی شده است!این تیم طراحی، در استفاده مناسب از مواد و رنگ ها چنان خبره است که توانایی ایجاد مجموعه ای از زیبا ترین و مدرن ترینطراحی ها در عین استفاده ار کمترین هزینه ها را دارد.

 

 

 

‎هدف اصلی مجموعه ی Arch.A ایجاد محیطی برای تجربه ی حس طراوت زندگی برای همه ی افراد است. از تلاش های اصلی ما، ایجاد محیط هایی مملو از درختان، گل ها و ... ست چراکه این امر موجب تغذیه روح زیبایی دوست انسان و شادابی آن میشود.

 

 


→ مطلب قبلی مطلب بعدی ←

ارسال نظر