شبکه ی لوله ها, دکوری برای فضای جدید در تایلند

 

هربار که ما به پروژه ای برخورد کردیم به طور باور نکردنی الهام بخش بود. یکی از آنها فضای طراحی شده توسط استودیوی Supermachine برای Hubba بود. این فضا 989 مترمربع می باشد که در بازار Habito در بانکوک تایلند واقع شده است.

دکوراسیون اداری+عکس

 

دکوراسیون اداری+عکس

ایده ی hubba  فضای کاری برای کسانی  است که می خواهند بخشی از جامعه باشند هم چنین برای یافتن دوستان جدید، ملاقات با کارآفرینان و متخصصان جهت انتقال ایده هایشان می باشد. شعار آن ها این است که "شما هرگز به تنهایی کار نخواهید کرد" و آن ها با ایجاد فضای الهام بخش و جمع آوری افراد در کنار هم به این شعار جامه عمل می پوشانند.

دکوراسیون اداری

بعد از تصمیم گیری برای ایجاد همچنین فضایی در تایلند، Hubba با sansiri همکاری کرد و برای کمک به طراحی داخلی به استودیوی Supermachine رفت. این استودیو در سال 2009 تاسیس شد و لیستی از پروژه های بسیار متنوع از طرح های کوچک، مراکز خرید گرفته تا تاسیس جشنواره موسیقی را در مجموعه کارهای خود دارد.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

پروژه Hubba در تایلند در سال 2016 تکمیل شد. این فضا در دو سطح تشکیل شده است که با نصب و راه اندازی لوله های گرافیکی و مجسمه سازی که در واقع نقطه کانونی کل منطقه هستند، متحد می شوند. در این دو طبقه، معماران موفق به ساخت یک استودیوی سفالی، یک آشپزخانه باز، یک اتاق تاریک برای عکاسی و یک فضا برای کارگاه ها و سمینارها شدند.

دکوراسیون اداری

این طرح در راستای ایده همکاری متمرکز است. هدف این است که Hubba به تقویت همکاری بپردازد و بین فضاهای مختلف جامعه تعاملی ایحادکند.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

مفهوم طرح فضایی که از Hubba الهام گرفته است، یک شبکه از خطوط است که در چندین نقطه متقاطع هستند.خطوط در اینجا، لوله هایی هستند که دو طبقه را با هم متحد می کنند و فضای مختلف را به هم وصل می کنند.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون داخلی اداری

تاسیسات به رنگ فیروزه ای نقاشی شده اند، یک رنگ قوی که برای برجسته سازی آن انتخاب شده است. این رنگ اجازه می دهد تا تاسیسات تاثیر بصری قوی در کل فضا داشته باشند.

دکوراسیون داخلی اداری

جدا از چشم نواز بودن، تاسیسات هم چنین در فضای معماری و زیبا سازی دکوراسیون داخلی موثر هستند. این تاسیسات در واقع یک عنصر چند منظوره هستند که به عنوان یک سیستم نورپردازی عمل میکنند.

 

دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری دکوراسیون اداری


→ مطلب قبلی مطلب بعدی ←

ارسال نظر