میزهایی با چوب ترمیم شده , پلی بین گذشته و آینده در خانه شما

اکثر چوب های ترمیم شده از انبارها، کارخانه ها، و دیگر سازه ها به دست می آیند و در طراحی داخلی به عنوان یک وسیله برای افزودن ویژگی های بیشتر به فضا و ایجاد سبکی خاص استفاده می شوند. کاربردهای زیادی برای این نوع چوب ها در خانه وجود دارد. برای مثال، شما می توانید با تخته چوب های ترمیم شده کف چوبی یا مبلمانی بی نظیر تهیه کنید.یک دفترخانه با این نوع میز چوب ترمیم شده قطعا ویژه به نظر می رسدآن میتواند یک میز اینترنتی یا یک میز فروشگاه خرید باشد. گزینه ها به طور نامحدودی متعدد هستند و هر میز منحصر به فرد است، درست مثل هر قطعه چوب که هر کدام از انواع مختلف هستند.

مهمترین نکته درمورد چوب های ترمیم شده آن است که هر کدام از آن ها تاریخچه ای دارند که با گذشت زمان تغییر کرده و تمام جزئیات وارد آن شده است.این میز به عنوان مثال، از یک قطعه چوب کاج ساخته شده. این طراحی فوق العاده دقیق نشان می دهد که شکاف های موجود توسط سوسک ها به مرور زمان ایجاد شده اند.

یک میز با چوب ترمیم شده می تواند جذابیت بیشتری به خانه بدهد.چه شما آن را در اداره یا گوشه گوشه‌ای ازاتاق خوابقرار دهید. در حقیقت اگر تصمیم دارید که این کاربرد ها را با هم داشته باشید، بهتر است اطمینان حاصل کنید که میز گرما وراحتی اتاق را از بین نمی برد و انتخاب مناسب مواد قطعا می تواند به آن کمک کند.

مدل میز اداری

ترک ها و نواقصی که اغلب بر روی تخته های چوب ترمیم شده و قطعات مبلمان دیده می شود، نقص هایی نیستند که از ارزش و زیبایی آن بکاهد اما در واقع جزئیات مطلوب آن است که این میز را خاص میکند. این میز به یک دلیل دیگر هم خاص است و آن این است که این میز ترکیبی از چوب ترمیم شده و فلز است که نتیجه اش یک سبک صنعتی است که با این وجود پر از صمیمیت و طراوت است.

مدل میز اداری

همان طور که قبلا اشاره کردیم، شما دو انتخاب دارید : ساختن میز خودتان یا تهیه نوع آماده ی آن مثل این میز دوست داشتنی که ما آن را در سایت  etsy پیدا کرده ایم. میز طراحی ساده و تمیزی دارد و دارای یک قاب فلزی و یک پوشش جامد ساخته شده از چوب انبار های قدیمی و دیگر سازه های مشابه است.

مدل میز اداری

ما هم چنین به این میز زیبا درسایت etsy برخوردیم. لبه ی بالایی این میز از چوب ترمیم شده تهیه شده و حتی اگر یک قطعه سنگین باشد، به لطف ظرافت پایه های فلزی اش بسیار ظریف و شیک به نظر می رسد.آن میزها به اندازه ای که ما تصور می کنیم نازک و ظریف نیستند بلکه این امرتنها آن ها را خاص تر می کند.

مدل میز اداری

قسمت بالایی آن از چوب ترمیم شده تهیه شده است اما در واقع میز نیست .اگرچه به عنوان میز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این قطعه چند منظوره می تواند به عنوان میز اداری یا یک میز ثابت خانگی باشد. این میز به لطف قالب استیل آن محکم و با دوام است و این میز علی رغم سادگی و ظاهر ناهموار آن ، پرجذبه است.

طرح میز اداری

اگر شما وسایل سبک صنعتی همراه با جذابیت کلاسیک را می پسندید، به قفسه های موجود در سایت esty نگاهی بیندازید . آن ها از لوله های فلزی و چوب های ترمیم شده تهیه شده اند و پایین ترین قفسه آن بزرگ تر است و در واقع به عنوان میز در نظر گرفته شده است. یک قفسه کوچک در زیر و یک قفسه ی باریک و کاملا مناسب مثل قفسه ها در بالای میز برای نگهداری لوازم اداری، کتاب ها و دیگر وسایل وجود دارد.

طرح میز اداری

در این جا انواع دیگری از قفسه هایی از جنس و چوب و لوله است. این بار قفسه ها کمی بیشتر از هم جدا شده اند. واقعا عالی به نظر می رسد، مخصوصا زمانی که با میز و صندلی سبک صنعتی کلاسیک ترکیب می شوند. این طراحی به طور باورنکردنی ساده است و شما به سادگی می توانید ساختن وسایل این چنینی را امتحان کنید.

طرح میز اداری

اگر شما ایده ی داشتن میز با چوب ترمیم شده یا از این دست وسایل را دارید لازم نیست که خودتان آن را انجام دهید، سایت Urban Wood goods به شما طرح هایی ارائه می دهد که همه آن ها دست ساز هستند و شامل میز غذاخوری و میز هایی از جنس چوب های ترمیم شده می شوند.

طرح میز اداری


→ مطلب قبلی مطلب بعدی ←

ارسال نظر