ویژگی های میز همه کاره چیست؟ برای دانستن این مساله این مقاله را حتما بخوانید

شما به راحتی ممکن است اولین میزی که دیدید را بخرید، اما این کار ایده ی خوبی نیست. میزهای متنوع‌تری وجود دارند که هر کدام قابلیت خاصی دارند. شما باید قبل از رفتن به خرید حتی برای انتخاب یک میز سفارشی یا مدرن تحقیق کنید. حتی باید بدانید که چه چیزی بپرسید. ممکن است طراحی میز اداری وجود داشته باشند که برای شما بسیار کاربردی باشند و شما حتی از وجود آن ها بی خبر باشید.

شما با توجه به مدل های میز های اداری و دیدن توضیحات  زیر ، مدل مناسب خود را پیدا کنید.

طراحی میز اداری

نکته جالبی که در مورد میزهای metis وجود دارد این است که قسمتی برای نگهداری وسایل و چیزهای مختلف دارند. این میز جمع و جور است و طراحی ساده ای دارد. میز چوبی که مشاهده می کنید دارای محفظه مخفی در زیر آن و کشوهایی برای نگهداری وسایل شما می باشد. این فضاها می توانند به روش های

مختلف و بیش تر از ظرفیتشان استفاده شوند.

طراحی میز اداری

 

میز های Cloud توسط هرتل وکلار هوفر طراحی شده اند. این میز می تواند نگهدارنده ی پنل های فلزی می باشدکه از نکات جالب توجه می باشد مواردی مانند عکس ها، یادداشت ها، کارهای روزانه و موارد مختلفی دیگری را می توان در این نوع میزها نگهداری کرد.

طراحی میز اداری

میز ComPass توسط استودیوی توماس مرلین طراحی شده است. این نوع میز کوچک و جمع و جور است که انتخابی عالی برای فضاهای کوچک می باشد. این دو ( فلپ ) قابل جا به جایی ، دسترسی به محفظه میز را  آسان می کنند. محفظه ای جهت ذخیره سازی اسناد، برگه ها و لوازم جانبی اداری مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر آن ، این میز دارای تخته ی مغناطیسی می باشد که برای قرار دادن یادداشت ها، یادآور ها، کارت ها و هم چنین پورت USB استفاده می شود.

طرح میز اداری

این میز عجیب بخشی از سری میز های Tabloid Table است که توسط فلوریس هاورز و ویچ 5 طراحی شده است. این میز که با پنل هایی با سایز مینی روزنامه ، پوشانده می شوند و از جنس استیل است که با پنل های هم سایز مینی روزنامه ها پوشانده شده اند.

طرح میز اداری

 

این میز اداری، شامل  پایه هایی سرپا است که در رنگ های متفاوت ، شامل رنگ های کلاسیک مانند مشکی ، سفید، قرمز ، آبی و زرد موجود است و اما همچنین یک سری از رنگ های پاییزی مانند سبز جنگلی ، آبی، مرجانی یا قهوه ای را هم شامل می شود که شما می توانید هر چقدر که بخواهید رنگ ها را با هم مخلوط و هماهنگ کنید و هرزمان که بخواهید آن ها را با یک رنگ جدید جایگزین کنید.

طرح میز اداری

Meetvictor یک طراحی شیک از میزی است که توسط پیر فرانسوا دوبوآ ساخته شده است. از نکات مهم این میز کوچک و ساده بودن آن و دارای یک قاب میله فلزی و یک صفحه چوبی با لبه های گرد است. دو قسمت محفظه برای نگهداری اسناد و لوازم اداری و پایین میز ایجاد شده است.این میز دارای جزئیات بر جسته ی دیگری نیز می باشد: دو پنل نازک که قسمت جلویی بالای آن را نگه می دارند و دارای لایه محافظتی می باشد که از سقوط اشیا از روی میز جلوگیری می کند.

طرح میز اداری

Hyppolite یک نوع میز اداری منشی است که توسط فلورنس ورتین طراحی شده است. این میز سه محفظه ی کشویی کوچک برای نگهداری اسناد و دیگر لوازم اداری دارد و مجهز به قسمتی به شکل X می باشد که از آن می توان به عنوان جایگاهی برای استراحت پا استفاده کرد.

طرح میز اداری

طراح پیرفرانسوا دوبوآ، تمایل داشت که میز Honore میزی کاربردی و هم چنین ظریف باشد. وی با توجه به علاقه اش به میز چند منظوره، اطمینان حاصل کرد که می تواند از این میز به عنوان یک میز رایانه که کابل ها را پنهان کند و هم چنین به عنوان میزی برای خواندن و نوشتن استفاده کند.

میز اداری

میز منشی Gaston برای فضاهای کوچک کاملا مناسب است. این میز دیواری بسیار جمع و جور است و می تواند در اتاق های کوچک نصب شود. با این حال فریب ابعاد کوچک آن را نخورید. درون این ابعاد کوچک فضای ذخیره ای زیادی برای همه چیز های ضروری وجود دارد و هم چنین سطح آن به اندازه ی قرار دادن یک لپ تاپ و حتی چیز های دیگر بزرگ است.

آیا این میز برای شما جذاب نیست؟

طراحی این میز ادغام مدرنیته و کلاسیک است . این میز هر دو قابلیت کارآمد بودن و داشتن محفظه ی مناسب را داراست . در اصل این میز برای نوشتن است و این امر، خاصیت چند منظوره بودن میز را از بین نمی برد.

میز اداری

 

اکنون دوره ی میز هایی به شکل گرد است. شما می توانید نیمه بالا را به پایین بکشید تا محفظه و قفسه های پنهان را نشان بدهید و درب آن می تواند به سطحی برای کار تبدیل شود. شما می توانید میز را در هرجا و هر ارتفاعی که می خواهید قرار دهید.

محفظه یا به طور دقیق تر فقدان آن می تواند یک شکل واقعی برای بسیاری از میز ها باشد. اگر شما از آن دسته افرادی هستند که برای نگه داری اسناد و دیگر چیز ها به فضای زیادی نیاز دارید، پس شما  یک میز با تعدادی کشو و قفسه می خواهید.

صحبت زیادی در مورد این میز وجود ندارد به جز آن که این طرح الهام بخش و جذاب است و ترکیبی از چوب و فلز بسیار دوست داشتنی است.

میز های شیشه ای بسیار عجیب هستند و آن ها هم چنین از لحاظ سبک بسیار خاص هستند زیرا شما واقعا نمی توانید آن ها را در یک رده قرار دهید و یا به سادگی براساس مواردی که از آنها ساخته شده اند دسته بندی کنید.این طراحی ، برای مثال دارای شیشه در بالای آن است که به منظور تاکید بر پایه چوبی واقعا دارای ظاهر صنعتی کلاسیک است. شکل بندی و عایق پیوسته ی این میز از سادگی و ظرافت هندسی الهام گرفته است.

 

قسمت فوقانی این میز توسط دو پنل جانبی پشتیبانی می شود که دو قسمت محفظه متقارن را تشکیل می دهند.

شما می توانید از این طرح هم به عنوان یک میز و هم به عنوان میز کنسول استفاده کنید. به هر حال، این میز زیبا و شیک به نظر می رسد. قسمت بالایی آن واقعا جالب است زیرا از سه پنل نازک و طویل تشکیل شده است.شما می توانید برای صرفه جویی در فضا، پنل ها را از یک مرکز به صورت برابر با هم تا بزنید تا نازک تر شوند.

 

در صورتی که از افتادن وسایلتان از روی میز خسته شده اید بهتر است میزی با این طراحی در نظر بگیرید .این میز توسط پنل هایی که به شکل منحنی و زاویه دار طراحی شده اند و از سقوط اشیا جلوگیری می کنند. به این ترتیب سطح روی میز بدون نیاز به هیچ کشویی تمیز و خلوت باقی می ماند.

 


→ مطلب قبلی مطلب بعدی ←

ارسال نظر